O Nas

Marka Dess powstała z mojej miłości do minimalizmu i prostoty. Najbardziej cenię w niej uniwersalność i efektywność bez wkładania większego wysiłku w codzienny ubiór. Projektując ubrania do mojej kolekcji skupiam się na detalu, dopieszczeniu konstrukcji, jakości i naturalności materiału oraz na dostarczeniu Ci ponadczasowego ubrania, które, mam ogromną nadzieję, zostanie z Tobą na bardzo długo. W moim sklepie znajdziesz minimalistyczne klasyki, bo to w nich sama czuję się najlepiej i wierzę, że podstawą garderoby jest właśnie klasyczna baza, w której będziesz się świetnie czuła nawet za kilka lat.

Już teraz dziękuję Ci za zainteresowanie moimi produktami. To, że weszłaś na moją stronę jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. 

Zapraszam częściej, również na mój Instagram, gdzie będziesz na bieżąco
z nowościami i promocjami.

Instagram: @dess_brand

Całuję, Marcelina Wysocka

projektantka i założycielka marki Dess

MODA Z POSZANOWANIEM ŚRODOWISKA NATURALNEGO

Tworząc markę od początku wiedziałam, że będzie ona prowadzona w duchu sustainable fashion. Jeśli Tobie również zależy na jak najmniejszym wpływie, jakie marki z branży odzieżowej wywierają na środowisko naturalne, poznaj moje zapewnienia w tej kwestii:

  • wyłącznie ekologiczne materiały (bawełna z certyfikatami, tencel, len),
  • biodegradowalny karton wysyłkowy,
  • brak foliopaku wysyłkowego, brak folii zabezpieczających przesyłkę,
  • tylko naturalne guziki – guziki kokosowe i guziki z naturalnej masy perłowej (nie używam guzików plastikowych),
  • bawełniane metki,
  • szycie w Polsce niedaleko mojego miejsca zamieszkania,
  • woreczek, w którym otrzymujesz swoje zamówienie wykonuję dla Ciebie z niewykorzystanych materiałów i resztek po produkcji, a zatem nic się nie marnuje.